Klaviatūra Acer Aspire M3-581 M5-581 V5-531 C5-551 V5-731 RU
Tinka šiems modeliams:






| Duomenys | |
| Detalės kodas | MP-11F53SU-4424, MP-115 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 350 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Acer V5-531 Ru black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Acer Aspire M3-581 M5-581 V5-531 C5-551 V5-731 RU |
| Plotis | 112 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Acer Aspire M3-581 M5-581 V5-531 C5-551 V5-731 RU |
| Tinkamas gamintojui | Acer |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 110 mm |
| Montavimo būdas | Prisukama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Detalės kodas | MP-11F53SU-4424, MP-115 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 350 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Acer V5-531 Ru black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Acer Aspire M3-581 M5-581 V5-531 C5-551 V5-731 RU |
| Plotis | 112 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Acer Aspire M3-581 M5-581 V5-531 C5-551 V5-731 RU |
| Tinkamas gamintojui | Acer |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 110 mm |
| Montavimo būdas | Prisukama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams: