Klaviatūra HP Compaq 6530P 6530S 6730S 6735S US



teirautis



Klaviatūra HP Compaq 6530P 6530S 6730S 6735S US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V061126BS |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 305 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | HP Compaq 6730S US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard HP Compaq 6530P 6530S 6730S 6735S US |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra HP Compaq 6530P 6530S 6730S 6735S US |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra HP Compaq 6530P 6530S 6730S 6735S US
18.88€
Be PVM: 15.60€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: KB211US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V061126BS |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 305 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | HP Compaq 6730S US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard HP Compaq 6530P 6530S 6730S 6735S US |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra HP Compaq 6530P 6530S 6730S 6735S US |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| HP Compaq 6530b | HP Compaq 6530s | HP Compaq 6531s | HP Compaq 6535b | HP Compaq 6535s |
| HP Compaq 6730S | HP Compaq 6735S | Laptop Keyboards | Klaviatūros |
Žymos:
HP Compaq 6530b
, HP Compaq 6530s
, HP Compaq 6531s
, HP Compaq 6535b
, HP Compaq 6535s
, HP Compaq 6730S
, HP Compaq 6735S
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,