Aušintuvas su radiatoriumi HP Dragonfly G4 G3 i5 G3 i7 N11560-001 5v




Aušintuvas su radiatoriumi HP Dragonfly G4 G3 i5 G3 i7 N11560-001 5v
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 0.500 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | Universalus |
| Srovės stiprumas | 0 Ah |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | N11560-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan with heatsink HP Dragonfly G4 G3 i5 G3 i7 N11560-001 5v |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas su radiatoriumi HP Dragonfly G4 G3 i5 G3 i7 N11560-001 5v |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Aušintuvas su radiatoriumi HP Dragonfly G4 G3 i5 G3 i7 N11560-001 5v
54.45€
Be PVM: 45.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: N11560-001
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 0.500 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | Universalus |
| Srovės stiprumas | 0 Ah |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | N11560-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan with heatsink HP Dragonfly G4 G3 i5 G3 i7 N11560-001 5v |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas su radiatoriumi HP Dragonfly G4 G3 i5 G3 i7 N11560-001 5v |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Tinka šiems modeliams:
| HP Dragonfly G3 i5 | HP Dragonfly G4 i5 | HP Dragonfly G3 i7 | Fan | Aušintuvai |