Aušintuvas HP Elitedesk 800 G4 Mini L28953-001 L19561-001




Aušintuvas HP Elitedesk 800 G4 Mini L28953-001 L19561-001
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 12.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | Universalus |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | L28953-001 L19561-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan HP Elitedesk 800 G4 Mini L28953-001 L19561-001 |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas HP Elitedesk 800 G4 Mini L28953-001 L19561-001 |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Aušintuvas HP Elitedesk 800 G4 Mini L28953-001 L19561-001
70.18€
Be PVM: 58.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: FN615
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 12.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | Universalus |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | L28953-001 L19561-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan HP Elitedesk 800 G4 Mini L28953-001 L19561-001 |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas HP Elitedesk 800 G4 Mini L28953-001 L19561-001 |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Tinka šiems modeliams:
| HP Elitedesk 800 G4 Mini | Fan | Aušintuvai | PC parts | Stacionarių kompiuterių dalys |