Aušintuvas Lenovo Legion 5 15IAH7 5 15IAH7H Y7000P R7000 ARP8 GPU


teirautis


Aušintuvas Lenovo Legion 5 15IAH7 5 15IAH7H Y7000P R7000 ARP8 GPU
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 5.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | GPU |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | DFS5K22115371G |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan Lenovo Legion 5 15IAH7 5 15IAH7H Y7000P R7000 ARP8 GPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas Lenovo Legion 5 15IAH7 5 15IAH7H Y7000P R7000 ARP8 GPU |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
Aušintuvas Lenovo Legion 5 15IAH7 5 15IAH7H Y7000P R7000 ARP8 GPU
37.51€
Be PVM: 31.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: FN616GPU
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 5.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | GPU |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | DFS5K22115371G |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan Lenovo Legion 5 15IAH7 5 15IAH7H Y7000P R7000 ARP8 GPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas Lenovo Legion 5 15IAH7 5 15IAH7H Y7000P R7000 ARP8 GPU |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
Tinka šiems modeliams:
| Fan | Aušintuvai |