Aušintuvas HP ProBook 440 445 450 455 G9 G10 EliteBook 640 645 650 G9 G10 5V CPU
Tinka šiems modeliams:




| Aušintuvas | |
| Įtampa | 5.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | CPU |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | N00095-001 N11528-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan HP ProBook 440 445 450 455 G9 G10 EliteBook 640 645 650 G9 G10 5V CPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas HP ProBook 440 445 450 455 G9 G10 EliteBook 640 645 650 G9 G10 5V CPU |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 5.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | CPU |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | N00095-001 N11528-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 0.5A |
| Pavadinimas EN | Fan HP ProBook 440 445 450 455 G9 G10 EliteBook 640 645 650 G9 G10 5V CPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas HP ProBook 440 445 450 455 G9 G10 EliteBook 640 645 650 G9 G10 5V CPU |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Tinka šiems modeliams: