Klaviatūra Sony SVE11125 SVE11135 US balta



teirautis



Klaviatūra Sony SVE11125 SVE11135 US balta
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 149036811US, 012610 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 270 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Sony sve 11 US white |
| Pavadinimas EN | Keyboard Sony SVE11125 SVE11135 US white |
| Plotis | 100 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Sony SVE11125 SVE11135 US balta |
| Tinkamas gamintojui | Sony |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 70 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Baltas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Balta |
Klaviatūra Sony SVE11125 SVE11135 US balta
18.15€
Be PVM: 15.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: KB086US.W
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 149036811US, 012610 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 270 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Sony sve 11 US white |
| Pavadinimas EN | Keyboard Sony SVE11125 SVE11135 US white |
| Plotis | 100 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Sony SVE11125 SVE11135 US balta |
| Tinkamas gamintojui | Sony |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 70 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Baltas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Balta |
Tinka šiems modeliams:
| Sony VAIO SVE11113FXB | Sony VAIO SVE11113FXW | Sony VAIO SVE11125CXB | Sony VAIO SVE11125CXW | Sony VAIO SVE11135CXB |
| Sony VAIO SVE11135CXW | Laptop Keyboards | Klaviatūros |