Klaviatūra Lenovo Z370 Z470 B470 V470 V480 US






Klaviatūra Lenovo Z370 Z470 B470 V470 V480 US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | MB290-002 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo Z370 Z470 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo Z370 Z470 B470 V470 V480 US |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo Z370 Z470 B470 V470 V480 US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 75 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo Z370 Z470 B470 V470 V480 US
19.36€
Be PVM: 16.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB241US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | MB290-002 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo Z370 Z470 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo Z370 Z470 B470 V470 V480 US |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo Z370 Z470 B470 V470 V480 US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 75 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Lenovo B470 | Lenovo B470e | Lenovo B475 | Lenovo B475e | Lenovo G470 |
| Lenovo G475 | Lenovo V470 | Lenovo V470c | Lenovo V480 | Lenovo V480c |
| Lenovo V480s | Lenovo Z370 | Lenovo Z470 | Lenovo Z475 | Lenovo Z470A |
| Laptop Keyboards | Klaviatūros |
Žymos:
Lenovo B470
, Lenovo B470e
, Lenovo B475
, Lenovo B475e
, Lenovo G470
, Lenovo G475
, Lenovo V470
, Lenovo V470c
, Lenovo V480
, Lenovo V480c
, Lenovo V480s
, Lenovo Z370
, Lenovo Z470
, Lenovo Z475
, Lenovo Z470A
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,