Klaviatūra Lenovo Yoga 510-14 710-14 710-15 310-14 510-14 US






Klaviatūra Lenovo Yoga 510-14 710-14 710-15 310-14 510-14 US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | SN20K82238 LCM15J53U4J6862 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo Yoga 510-14IKB |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo Yoga 510-14 710-14 710-15 310-14 510-14 US |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo Yoga 510-14 710-14 710-15 310-14 510-14 US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Klaviatūtos kita | no backlit |
| Laido jungties ilgis | 55 mm |
| Laido jungties plotis | 25 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo Yoga 510-14 710-14 710-15 310-14 510-14 US
22.99€
Be PVM: 19.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB270US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | SN20K82238 LCM15J53U4J6862 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo Yoga 510-14IKB |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo Yoga 510-14 710-14 710-15 310-14 510-14 US |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo Yoga 510-14 710-14 710-15 310-14 510-14 US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Klaviatūtos kita | no backlit |
| Laido jungties ilgis | 55 mm |
| Laido jungties plotis | 25 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Lenovo Yoga 510-14IKB | Lenovo Yoga 510-14ISK | Lenovo Yoga 710-14ISK | Lenovo Yoga 710-15ISK | Lenovo 310-14IKB |
| Lenovo 310-14ISK | Lenovo 510S-14IKB | Lenovo 510S-14ISK | Laptop Keyboards | Klaviatūros |