Klaviatūra Lenovo S41-70 S41-35 U41-70 100s-14IBR US su apšvietimu




Klaviatūra Lenovo S41-70 S41-35 U41-70 100s-14IBR US su apšvietimu
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | S41-70 U31-35 S41-75 U41-75 300S-14ISK 100s-14IBR 500-14ibd |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo S41-70 S41-35 U41-70 100s-14IBR US with backlit |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo S41-70 S41-35 U41-70 100s-14IBR US su apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 78 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo S41-70 S41-35 U41-70 100s-14IBR US su apšvietimu
30.25€
Be PVM: 25.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB353US.WBL
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | S41-70 U31-35 S41-75 U41-75 300S-14ISK 100s-14IBR 500-14ibd |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo S41-70 S41-35 U41-70 100s-14IBR US with backlit |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo S41-70 S41-35 U41-70 100s-14IBR US su apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 78 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Lenovo S41-35 | Lenovo S41-70 | Lenovo S41-75 | Lenovo U41-70 | Lenovo 100S-14IBR |
| Lenovo 300S-14ISK | Lenovo 310S-14ISK | Lenovo 500S-14ISK | Lenovo 510S-14ISK | Lenovo U41-75 |
| Laptop Keyboards | Klaviatūros |