Klaviatūra Lenovo S41-35 S41-70 U41-70 Yoga 500-14 US










Klaviatūra Lenovo S41-35 S41-70 U41-70 Yoga 500-14 US
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo S41-70 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo S41-35 S41-70 U41-70 Yoga 500-14 US |
| Plotis | 120 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo S41-35 S41-70 U41-70 Yoga 500-14 US |
| Svoris | 70 g |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 70 mm |
| Laido jungties plotis | 270 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo S41-35 S41-70 U41-70 Yoga 500-14 US
24.20€
Be PVM: 20.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB316US
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo S41-70 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo S41-35 S41-70 U41-70 Yoga 500-14 US |
| Plotis | 120 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo S41-35 S41-70 U41-70 Yoga 500-14 US |
| Svoris | 70 g |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 70 mm |
| Laido jungties plotis | 270 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Lenovo S41-35 | Lenovo S41-70 | Lenovo S41-75 | Lenovo U41-70 | Lenovo Yoga 500-14ACL |
| Lenovo Yoga 500-14IBD | Lenovo Yoga 500-14IHW | Lenovo Yoga 500-14ISK | Laptop Keyboards | Klaviatūros |