Klaviatūra Lenovo S340-15 V330-15 V130-15 330s-15 US pilka su apšvietimu
Tinka šiems modeliams:






| Duomenys | |
| Detalės kodas | SN20R4540 PK132DB2A00 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 337 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Plastikas |
| Pastaba | Lenovo V330-15IKB |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo S340-15 V330-15 V130-15 330s-15 US gray with backlit |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo S340-15 V330-15 V130-15 330s-15 US pilka su apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 99 mm |
| Laido jungties plotis | 26 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Pilka |
| Duomenys | |
| Detalės kodas | SN20R4540 PK132DB2A00 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 337 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Plastikas |
| Pastaba | Lenovo V330-15IKB |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo S340-15 V330-15 V130-15 330s-15 US gray with backlit |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo S340-15 V330-15 V130-15 330s-15 US pilka su apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 99 mm |
| Laido jungties plotis | 26 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Pilka |
Tinka šiems modeliams: