Klaviatūra Lenovo G500 G505 S500 Z510 Flex 15D US






Klaviatūra Lenovo G500 G505 S500 Z510 Flex 15D US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V-136520PS1, 25211050 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 245 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo Flex 15 G500S US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo G500 G505 S500 Z510 Flex 15D US |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo G500 G505 S500 Z510 Flex 15D US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo G500 G505 S500 Z510 Flex 15D US
21.78€
Be PVM: 18.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB182US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V-136520PS1, 25211050 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 245 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo Flex 15 G500S US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo G500 G505 S500 Z510 Flex 15D US |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo G500 G505 S500 Z510 Flex 15D US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Lenovo G500 | Lenovo G500s | Lenovo G500s Touch | Lenovo G505 | Lenovo G505s |
| Lenovo S500 | Lenovo S500 Touch | Lenovo S510p | Lenovo S510p Touch | Lenovo Z510 |
| Lenovo Flex 15 | Lenovo Flex 15D | Laptop Keyboards | Klaviatūros |
Žymos:
Lenovo G500
, Lenovo G500s
, Lenovo G500s Touch
, Lenovo G505
, Lenovo G505s
, Lenovo S500
, Lenovo S500 Touch
, Lenovo S510p
, Lenovo S510p Touch
, Lenovo Z510
, Lenovo Flex 15
, Lenovo Flex 15D
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,