Klaviatūra Lenovo G400 S410 Z410 US






Klaviatūra Lenovo G400 S410 Z410 US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 25211140 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 300 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo g400 Z410 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo G400 S410 Z410 US |
| Plotis | 120 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo G400 S410 Z410 US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 80 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo G400 S410 Z410 US
24.20€
Be PVM: 20.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB250US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 25211140 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 300 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo g400 Z410 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo G400 S410 Z410 US |
| Plotis | 120 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo G400 S410 Z410 US |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 80 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Lenovo G400 | Lenovo G400s | Lenovo G400s Touch | Lenovo G405 | Lenovo G405s |
| Lenovo S410 | Lenovo S410p | Lenovo S410p Touch | Lenovo Z410 | Lenovo Flex 14 |
| Lenovo Flex 14D | Laptop Keyboards | Klaviatūros |
Žymos:
Lenovo G400
, Lenovo G400s
, Lenovo G400s Touch
, Lenovo G405
, Lenovo G405s
, Lenovo S410
, Lenovo S410p
, Lenovo S410p Touch
, Lenovo Z410
, Lenovo Flex 14
, Lenovo Flex 14D
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,