Klaviatūra Lenovo B570 B590 V570 RU



teirautis



Klaviatūra Lenovo B570 B590 V570 RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 25-013358, V-117020FS1-US |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo V570 B570 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo B570 B590 V570 RU |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo B570 B590 V570 RU |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 85 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo B570 B590 V570 RU
18.15€
Be PVM: 15.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: KB050RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 25-013358, V-117020FS1-US |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Lenovo V570 B570 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo B570 B590 V570 RU |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo B570 B590 V570 RU |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 85 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
Žymos:
Lenovo B570
, Lenovo B570e
, Lenovo B570e2
, Lenovo B575
, Lenovo B575e
, Lenovo B590
, Lenovo V570
, Lenovo V570c
, Lenovo Y570
, Lenovo Z570
, Lenovo Z575
, Lenovo V575
, Lenovo V570A
, Lenovo V570G
, Lenovo B570A
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,