Klaviatūra HP Probook 450 G0 450 G1 450 G2 RU be rėmelio



teirautis



Klaviatūra HP Probook 450 G0 450 G1 450 G2 RU be rėmelio
| Duomenys | |
| Detalės kodas | PK1315A4A13, 7J1430 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | HP Probook 450 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard HP Probook 450 G0 450 G1 450 G2 RU be rėmelio |
| Plotis | 105 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra HP Probook 450 G0 450 G1 450 G2 RU be rėmelio |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 235 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra HP Probook 450 G0 450 G1 450 G2 RU be rėmelio
21.78€
Be PVM: 18.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: KB142RU.WOF
| Duomenys | |
| Detalės kodas | PK1315A4A13, 7J1430 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | HP Probook 450 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard HP Probook 450 G0 450 G1 450 G2 RU be rėmelio |
| Plotis | 105 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra HP Probook 450 G0 450 G1 450 G2 RU be rėmelio |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 235 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| HP ProBook 450 G0 | HP ProBook 450 G1 | HP ProBook 450 G2 | HP ProBook 455 G1 | HP ProBook 455 G2 |
| HP ProBook 470 G0 | HP ProBook 470 G1 | HP ProBook 470 G2 | Laptop Keyboards | Klaviatūros |