Klaviatūra HP Pavilion 14-AC Probook 240 G4 246 G4 Notebook 14-AM US






Klaviatūra HP Pavilion 14-AC Probook 240 G4 246 G4 Notebook 14-AM US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | kbhp14-acus |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | hp 246 240 G4 14-ac |
| Pavadinimas EN | Keyboard HP Pavilion 14-AC Probook 240 G4 246 G4 Notebook 14-AM US |
| Plotis | 150 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra HP Pavilion 14-AC Probook 240 G4 246 G4 Notebook 14-AM US |
| Svoris | 110 g |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 135 mm |
| Laido jungties plotis | 33 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra HP Pavilion 14-AC Probook 240 G4 246 G4 Notebook 14-AM US
24.20€
Be PVM: 20.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB281US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | kbhp14-acus |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 290 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | hp 246 240 G4 14-ac |
| Pavadinimas EN | Keyboard HP Pavilion 14-AC Probook 240 G4 246 G4 Notebook 14-AM US |
| Plotis | 150 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra HP Pavilion 14-AC Probook 240 G4 246 G4 Notebook 14-AM US |
| Svoris | 110 g |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 135 mm |
| Laido jungties plotis | 33 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| HP Probook 240 G4 | HP Probook 246 G4 | HP Pavilion 14-AC000 | HP Pavilion 14-AC100 | HP Notebook 14-AM000 |
| HP Notebook 14-AM100 | HP Notebook 14-AM200 | Laptop Keyboards | Klaviatūros |