Klaviatūra Fujtsu PA1510 PI1505 PI2512 PI2515 US
Tinka šiems modeliams:
| Fujitsu Amilo PA1510 | Fujitsu Amilo PI1505 | Fujitsu Amilo PI2512 | Fujitsu Amilo PI2515 | Fujitsu Amilo PI1510 |
| Fujitsu Amilo PA2515 | Fujitsu Amilo PI1537 | Laptop Keyboards | Klaviatūros |






| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 305 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Fujitsu PI 1505 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Fujtsu PA1510 PI1505 PI2512 PI2515 US |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Fujtsu PA1510 PI1505 PI2512 PI2515 US |
| Tinkamas gamintojui | Fujitsu |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 125 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 305 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Fujitsu PI 1505 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Fujtsu PA1510 PI1505 PI2512 PI2515 US |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Fujtsu PA1510 PI1505 PI2512 PI2515 US |
| Tinkamas gamintojui | Fujitsu |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 125 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Fujitsu Amilo PA1510 | Fujitsu Amilo PI1505 | Fujitsu Amilo PI2512 | Fujitsu Amilo PI2515 | Fujitsu Amilo PI1510 |
| Fujitsu Amilo PA2515 | Fujitsu Amilo PI1537 | Laptop Keyboards | Klaviatūros |