Klaviatūra Fujitsu AH532 A532 AH562 A562 US
Tinka šiems modeliams:
| Fujitsu Lifebook AH532 | Fujitsu Lifebook A532 | Fujitsu Lifebook N532 | Fujitsu Lifebook NH532 | Fujitsu Lifebook A562 |
| Fujitsu Lifebook AH562 | Laptop Keyboards | Klaviatūros |






| Duomenys | |
| Detalės kodas | MP-11L63US-D85 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 365 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Fujitsu AH532 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Fujitsu AH532 A532 AH562 A562 US |
| Plotis | 125 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Fujitsu AH532 A532 AH562 A562 US |
| Tinkamas gamintojui | Fujitsu |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 80 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Detalės kodas | MP-11L63US-D85 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 365 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Fujitsu AH532 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Fujitsu AH532 A532 AH562 A562 US |
| Plotis | 125 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Fujitsu AH532 A532 AH562 A562 US |
| Tinkamas gamintojui | Fujitsu |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 80 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Fujitsu Lifebook AH532 | Fujitsu Lifebook A532 | Fujitsu Lifebook N532 | Fujitsu Lifebook NH532 | Fujitsu Lifebook A562 |
| Fujitsu Lifebook AH562 | Laptop Keyboards | Klaviatūros |