Klaviatūra Asus S56 K56 R500 RU






Klaviatūra Asus S56 K56 R500 RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | - |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 340 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus S56 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus S56 K56 R500 RU |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus S56 K56 R500 RU |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 175 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Asus S56 K56 R500 RU
21.78€
Be PVM: 18.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB152RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | - |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 340 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus S56 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus S56 K56 R500 RU |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus S56 K56 R500 RU |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 175 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Asus K56CA | Asus K56CB | Asus K56CM | Asus R500A | Asus R500DE |
| Asus R500DR | Asus R500N | Asus R500VD | Asus R500VJ | Asus R500VM |
| Asus R500VS | Asus S56CA | Asus S56CB | Asus S56CM | Asus V500CA |
| Laptop Keyboards | Klaviatūros |
Žymos:
Asus K56CA
, Asus K56CB
, Asus K56CM
, Asus R500A
, Asus R500DE
, Asus R500DR
, Asus R500N
, Asus R500VD
, Asus R500VJ
, Asus R500VM
, Asus R500VS
, Asus S56CA
, Asus S56CB
, Asus S56CM
, Asus V500CA
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,