Klaviatūra Asus K52 K53 X55 A52 F75 RU su rėmeliu
Tinka šiems modeliams:






| Duomenys | |
| Detalės kodas | V111462AS1 664000660065 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus G60 K52 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus K52 K53 X55 A52 F75 RU with frame |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus K52 K53 X55 A52 F75 RU su rėmeliu |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 165 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V111462AS1 664000660065 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus G60 K52 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus K52 K53 X55 A52 F75 RU with frame |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus K52 K53 X55 A52 F75 RU su rėmeliu |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 165 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelio spalva | Juodas |
| Rėmelis | rėmelis komplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams: