Klaviatūra Asus FX504 FX505 US su raudonu apšvietimu






Klaviatūra Asus FX504 FX505 US su raudonu apšvietimu
| Duomenys | |
| Detalės kodas | AEBKLU03010 V170746ES1 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 353 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | FX504 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus FX504 FX505 US with red backlit |
| Plotis | 145 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus FX504 FX505 US su raudonu apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 53 mm |
| Laido jungties plotis | 30 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Asus FX504 FX505 US su raudonu apšvietimu
54.45€
Be PVM: 45.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB391US.WBL
| Duomenys | |
| Detalės kodas | AEBKLU03010 V170746ES1 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 353 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | FX504 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus FX504 FX505 US with red backlit |
| Plotis | 145 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus FX504 FX505 US su raudonu apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 53 mm |
| Laido jungties plotis | 30 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
Žymos:
Asus FX504
, Asus FX504G
, Asus FX504GD
, Asus FX504GE
, Asus FX80
, Asus FX80G
, Asus FX80GE
, Asus FX80GD
, Asus FX505
, Asus FX505D
, Asus FX505G
, Asus FX505DU
, Asus FX505DY
, Asus FX505DD
, Asus FX505GT
, Asus FX505GE
, Asus FX505GD
, Asus FX705
, Asus FX705D
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,