Klaviatūra Asus eee PC 700 900 US



teirautis



Klaviatūra Asus eee PC 700 900 US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V072478A |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 210 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus EEE pc 700 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus eee PC 700 900 US |
| Plotis | 80 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus eee PC 700 900 US |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 25 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Asus eee PC 700 900 US
18.15€
Be PVM: 15.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: KB077US
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V072478A |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 210 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus EEE pc 700 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus eee PC 700 900 US |
| Plotis | 80 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus eee PC 700 900 US |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 25 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Asus Eee PC 700 | Asus Eee PC 700X | Asus Eee PC 900 | Asus Eee PC 900A | Asus Eee PC 900AX |
| Asus Eee PC 900HA | Asus Eee PC 900HD | Asus Eee PC 900SD | Asus Eee PC 901 | Laptop Keyboards |
| Klaviatūros |