Klaviatūra Asus eee PC 1001 1005 1008 US
Tinka šiems modeliams:
| Asus Eee PC 1001HA | Asus Eee PC 1001HAG | Asus Eee PC 1005HA | Asus Eee PC 1005HAB | Asus Eee PC 1005HAG |
| Asus Eee PC 1005HR | Asus Eee PC 1008HA | Asus Eee PC 1008HAG | Laptop Keyboards | Klaviatūros |






| Duomenys | |
| Detalės kodas | V021562JS1 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 255 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus eee pc 1000 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus eee PC 1001 1005 1008 US |
| Plotis | 95 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus eee PC 1001 1005 1008 US |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 43 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V021562JS1 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 255 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus eee pc 1000 US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus eee PC 1001 1005 1008 US |
| Plotis | 95 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus eee PC 1001 1005 1008 US |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 43 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Asus Eee PC 1001HA | Asus Eee PC 1001HAG | Asus Eee PC 1005HA | Asus Eee PC 1005HAB | Asus Eee PC 1005HAG |
| Asus Eee PC 1005HR | Asus Eee PC 1008HA | Asus Eee PC 1008HAG | Laptop Keyboards | Klaviatūros |