Klaviatūra Asus D550 K553 P551 R512 RU






Klaviatūra Asus D550 K553 P551 R512 RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 9Z.N1X82.00 AETZ1U00020-RU |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 340 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus X551 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus D550 K553 P551 R512 RU |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus D550 K553 P551 R512 RU |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Asus D550 K553 P551 R512 RU
20.57€
Be PVM: 17.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB158RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 9Z.N1X82.00 AETZ1U00020-RU |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 340 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Asus X551 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus D550 K553 P551 R512 RU |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus D550 K553 P551 R512 RU |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
Žymos:
Asus D550CA
, Asus D550MA
, Asus D550MAV
, Asus F551CA
, Asus F551MA
, Asus F551MAV
, Asus K553MA
, Asus P551CA
, Asus R512CA
, Asus R512MA
, Asus X502CA
, Asus X502SA
, Asus X551CA
, Asus X551MA
, Asus X553MA
, Asus X553SA
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,