Klaviatūra Acer Aspire ES1-511 ES1-522 V3-431 V3-471 RU
Tinka šiems modeliams:






| Duomenys | |
| Detalės kodas | V121602AS2 PK130IO4B04 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 310 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Acer Timeline 3830 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Acer Aspire ES1-511 ES1-522 V3-431 V3-471 RU |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Acer Aspire ES1-511 ES1-522 V3-431 V3-471 RU |
| Tinkamas gamintojui | Acer |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Prisukama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Detalės kodas | V121602AS2 PK130IO4B04 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 310 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Acer Timeline 3830 RU black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Acer Aspire ES1-511 ES1-522 V3-431 V3-471 RU |
| Plotis | 110 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Acer Aspire ES1-511 ES1-522 V3-431 V3-471 RU |
| Tinkamas gamintojui | Acer |
| Klaviatūra | |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 100 mm |
| Montavimo būdas | Prisukama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams: