Klaviatūra Acer Aspire one D257 D255 532H 521 D260 US balta






Klaviatūra Acer Aspire one D257 D255 532H 521 D260 US balta
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 9Z.N3K82.Q1D, 9Z.N3K82.R1D, 9Z.N3K82.001, NSK-AS001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 245 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Acer Aspire One 532H US white |
| Pavadinimas EN | Keyboard Acer Aspire one D257 D255 532H 521 D260 US white |
| Plotis | 100 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Acer Aspire one D257 D255 532H 521 D260 US balta |
| Tinkamas gamintojui | Acer |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 50 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Balta |
Klaviatūra Acer Aspire one D257 D255 532H 521 D260 US balta
18.15€
Be PVM: 15.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB065US.W
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 9Z.N3K82.Q1D, 9Z.N3K82.R1D, 9Z.N3K82.001, NSK-AS001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 245 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Acer Aspire One 532H US white |
| Pavadinimas EN | Keyboard Acer Aspire one D257 D255 532H 521 D260 US white |
| Plotis | 100 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Acer Aspire one D257 D255 532H 521 D260 US balta |
| Tinkamas gamintojui | Acer |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 50 mm |
| Montavimo būdas | Įstatoma |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Balta |
Tinka šiems modeliams:
| Acer Apire One D257 | Acer Apire One D270 | Acer Apire One D255 | Acer Apire One 532H | Acer Aspire One 521 |
| Acer Aspire One 522 | Acer Aspire One 533 | Acer Aspire One D260 | Laptop Keyboards | Klaviatūros |