Aušintuvas HP Z2 G5 Mini 510400F M10375-001 L97185-001 12V CPU




Aušintuvas HP Z2 G5 Mini 510400F M10375-001 L97185-001 12V CPU
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 10.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | CPU |
| Srovės stiprumas | 1 Ah |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | M10377-001 M10376-001 M10375-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Fan HP Z2 G5 Mini 510400F M10375-001 L97185-001 12V CPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas HP Z2 G5 Mini 510400F M10375-001 L97185-001 12V CPU |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Aušintuvas HP Z2 G5 Mini 510400F M10375-001 L97185-001 12V CPU
35.09€
Be PVM: 29.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: FN614CPU
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 10.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | CPU |
| Srovės stiprumas | 1 Ah |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | M10377-001 M10376-001 M10375-001 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Fan HP Z2 G5 Mini 510400F M10375-001 L97185-001 12V CPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas HP Z2 G5 Mini 510400F M10375-001 L97185-001 12V CPU |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Tinka šiems modeliams:
| HP Z2 Mini G5 | Fan | Aušintuvai |