Aušintuvas Asus TUF Gaming FX607JV 12V CPU


teirautis


Aušintuvas Asus TUF Gaming FX607JV 12V CPU
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 12.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | CPU |
| Srovės stiprumas | 1 Ah |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | 13NR0HW0M02011 6033B0131401 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Fan Asus TUF Gaming FX607JV 12V CPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas Asus TUF Gaming FX607JV 12V CPU |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
Aušintuvas Asus TUF Gaming FX607JV 12V CPU
30.25€
Be PVM: 25.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: FN617CPU
| Aušintuvas | |
| Įtampa | 12.000 V |
| Kontaktai | 4 pin |
| Pusė | CPU |
| Srovės stiprumas | 1 Ah |
| Duomenys | |
| Dalis | Aušintuvas |
| Detalės kodas | 13NR0HW0M02011 6033B0131401 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Fan Asus TUF Gaming FX607JV 12V CPU |
| Produkto pavadinimas | Aušintuvas Asus TUF Gaming FX607JV 12V CPU |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
Tinka šiems modeliams:
| Asus FX607JV | Fan | Aušintuvai |