Originalus Pakrovėjas HP 45W 19.5V L25296-002 TPN-CA14 4.5*3.0
Tinka šiems modeliams:




| Duomenys | |
| Dalis | Įkroviklis |
| Detalės kodas | L25296-002 TPN-CA14 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Original Charger HP 45W 19.5V L25296-002 TPN-CA14 4.5*3.0 |
| Produkto pavadinimas | Originalus Pakrovėjas HP 45W 19.5V L25296-002 TPN-CA14 4.5*3.0 |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Pakrovėjas | |
| AC kabelio jungtys | 3 |
| AC kabelio kištukas | EU |
| Adatėlės storis | - |
| Amperažas | 2.31A |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| DC vidinis diametras | 3.0 mm |
| Galia | 45W |
| Įtampa | 19.5V |
| Kištuko forma | L forma |
| Pakrovėjo spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Dalis | Įkroviklis |
| Detalės kodas | L25296-002 TPN-CA14 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Original Charger HP 45W 19.5V L25296-002 TPN-CA14 4.5*3.0 |
| Produkto pavadinimas | Originalus Pakrovėjas HP 45W 19.5V L25296-002 TPN-CA14 4.5*3.0 |
| Tinkamas gamintojui | HP |
| Pakrovėjas | |
| AC kabelio jungtys | 3 |
| AC kabelio kištukas | EU |
| Adatėlės storis | - |
| Amperažas | 2.31A |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| DC vidinis diametras | 3.0 mm |
| Galia | 45W |
| Įtampa | 19.5V |
| Kištuko forma | L forma |
| Pakrovėjo spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams: