Įkrovimo lizdas Asus K570N UX550





teirautis





Įkrovimo lizdas Asus K570N UX550
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 12033-00050900 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Plastikas |
| Pastaba | UX550 |
| Pavadinimas EN | Power jack Asus K570N UX550 |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo lizdas Asus K570N UX550 |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| Kabelis į plokštę | be kabelio |
| Lituojamų kontaktų skaičius | 7.000 |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
| Vidinis diametras | 3.0 mm |
Įkrovimo lizdas Asus K570N UX550
9.08€
Be PVM: 7.50€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: PJ300
| Duomenys | |
| Detalės kodas | 12033-00050900 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Plastikas |
| Pastaba | UX550 |
| Pavadinimas EN | Power jack Asus K570N UX550 |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo lizdas Asus K570N UX550 |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| Kabelis į plokštę | be kabelio |
| Lituojamų kontaktų skaičius | 7.000 |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
| Vidinis diametras | 3.0 mm |
Tinka šiems modeliams:
| Asus UX550 | Asus K570N | DC Jacks Socket | Įkrovimo DC lizdai |