Įkrovimo DC lizdas Asus X515 X515J X515E X514 X514E A516J
Tinka šiems modeliams:






| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | DC Power jack Asus X515 X515J X515E X514 X514E A516J |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo DC lizdas Asus X515 X515J X515E X514 X514E A516J |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| Adatėlės storis | 1.35mm |
| DC Išorinis diametras | 4.0mm |
| Jungties į plokštę pin | 10.000 |
| Kabelis į plokštę | be kabelio |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | DC Power jack Asus X515 X515J X515E X514 X514E A516J |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo DC lizdas Asus X515 X515J X515E X514 X514E A516J |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| Adatėlės storis | 1.35mm |
| DC Išorinis diametras | 4.0mm |
| Jungties į plokštę pin | 10.000 |
| Kabelis į plokštę | be kabelio |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
Tinka šiems modeliams: