Baterija HP WK04XL M39179-005 originali




Baterija HP WK04XL M39179-005 originali
| Baterija | |
| Amperažas | 4323 mAh |
| Duomenys | |
| Dalis | Baterija |
| Detalės kodas | WK04XL HSTNN-IB9V M39179-005 M38822-171 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Battery HP WK04XL M39179-005 original |
| Produkto pavadinimas | Baterija HP WK04XL M39179-005 originali |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Baterija HP WK04XL M39179-005 originali
84.70€
Be PVM: 70.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: BT196.4323
| Baterija | |
| Amperažas | 4323 mAh |
| Duomenys | |
| Dalis | Baterija |
| Detalės kodas | WK04XL HSTNN-IB9V M39179-005 M38822-171 |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | Battery HP WK04XL M39179-005 original |
| Produkto pavadinimas | Baterija HP WK04XL M39179-005 originali |
| Tinkamas gamintojui | HP |
Tinka šiems modeliams:
| HP Omen 16-B | HP Omen 16-U | HP Omen 16-E | HP Omen 16-D | HP Omen 15-FA |
| HP Omen 15-FB | Batteries | Baterijos |
Žymos:
HP Omen 16-B
, HP Omen 16-U
, HP Omen 16-E
, HP Omen 16-D
, HP Omen 15-FA
, HP Omen 15-FB
, Batteries
, Baterijos
,