Klaviatūra Samsung NP300E5E NP270E5E US
Tinka šiems modeliams:
| Samsung NP270E5E | Samsung NP275E5E | Samsung NP365E5C | Samsung NP300E5C | Samsung NP350E5C |
| Samsung NP355E5C | Samsung NP300e5e | Samssung NP270E5V | Samsung NP275E5V | Laptop Keyboards |
| Klaviatūros |




| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 360 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Samsung NP300e5e US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Samsung NP300E5E NP270E5E US |
| Plotis | 150 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Samsung NP300E5E NP270E5E US |
| Tinkamas gamintojui | Samsung |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 155 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 360 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | Samsung NP300e5e US black |
| Pavadinimas EN | Keyboard Samsung NP300E5E NP270E5E US |
| Plotis | 150 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Samsung NP300E5E NP270E5E US |
| Tinkamas gamintojui | Samsung |
| Klaviatūra | |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 155 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Samsung NP270E5E | Samsung NP275E5E | Samsung NP365E5C | Samsung NP300E5C | Samsung NP350E5C |
| Samsung NP355E5C | Samsung NP300e5e | Samssung NP270E5V | Samsung NP275E5V | Laptop Keyboards |
| Klaviatūros |