Klaviatūra Lenovo Legion Y530-15 Y540-15 US su spalvotu apšvietimu






Klaviatūra Lenovo Legion Y530-15 Y540-15 US su spalvotu apšvietimu
| Duomenys | |
| Detalės kodas | SN2OM27358 PK1312M7BOO |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Plastikas |
| Pastaba | Spalvotas pašvietimas |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo Legion Y530-15 Y540-15 US with colorful backlit |
| Plotis | 116 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo Legion Y530-15 Y540-15 US su spalvotu apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 108 mm |
| Laido jungties plotis | 27 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Lenovo Legion Y530-15 Y540-15 US su spalvotu apšvietimu
39.93€
Be PVM: 33.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB358US.COL.WBL
| Duomenys | |
| Detalės kodas | SN2OM27358 PK1312M7BOO |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 345 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Plastikas |
| Pastaba | Spalvotas pašvietimas |
| Pavadinimas EN | Keyboard Lenovo Legion Y530-15 Y540-15 US with colorful backlit |
| Plotis | 116 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Lenovo Legion Y530-15 Y540-15 US su spalvotu apšvietimu |
| Tinkamas gamintojui | Lenovo |
| Klaviatūra | |
| Apšvietimas | Su apšvietimu |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 108 mm |
| Laido jungties plotis | 27 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Lenovo Legion Y520-15IKBN | Lenovo Legion Y520-15IKBM | Lenovo Legion Y720-15IKB | Lenovo Legion Y530-15ICH | Lenovo Legion Y540-15IHR |
| Lenovo Legion Y540-17IHR | Laptop Keyboards | Klaviatūros |