Klaviatūra Asus A46 E46 K46 R405 S46 RU




teirautis




Klaviatūra Asus A46 E46 K46 R405 S46 RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | KBHSS46CRU |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 305 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | S46 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus A46 E46 K46 R405 S46 RU |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus A46 E46 K46 R405 S46 RU |
| Svoris | 110 g |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 150 mm |
| Laido jungties plotis | 25 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Asus A46 E46 K46 R405 S46 RU
24.20€
Be PVM: 20.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: KB326RU
| Duomenys | |
| Detalės kodas | KBHSS46CRU |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 305 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | S46 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus A46 E46 K46 R405 S46 RU |
| Plotis | 115 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus A46 E46 K46 R405 S46 RU |
| Svoris | 110 g |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | RU |
| Laido jungties ilgis | 150 mm |
| Laido jungties plotis | 25 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
Žymos:
Asus A46CA
, Asus A46CB
, Asus A46CM
, Asus E46CA
, Asus E46CB
, Asus E46CM
, Asus K46CA
, Asus K46CB
, Asus K46CM
, Asus R405CA
, Asus R405CB
, Asus R405CM
, Asus R405LD
, Asus S405CA
, Asus S405CB
, Asus S405CM
, Asus S46CA
, Asus S46CB
, Asus S46CM
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,