Klaviatūra Asus A441 F441 X441 US








Klaviatūra Asus A441 F441 X441 US
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 310 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Metalas, Plastikas |
| Pastaba | F441 A441 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus A441 F441 X441 US |
| Plotis | 120 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus A441 F441 X441 US |
| Svoris | 107 g |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 120 mm |
| Laido jungties plotis | 21 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Klaviatūra Asus A441 F441 X441 US
24.20€
Be PVM: 20.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: KB320US
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Ilgis | 310 mm |
| Kondicija | Naujas |
| Materialas | Metalas, Plastikas |
| Pastaba | F441 A441 |
| Pavadinimas EN | Keyboard Asus A441 F441 X441 US |
| Plotis | 120 mm |
| Produkto pavadinimas | Klaviatūra Asus A441 F441 X441 US |
| Svoris | 107 g |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Klaviatūra | |
| Išdėstymas | QWERTY |
| Kalba | US |
| Laido jungties ilgis | 120 mm |
| Laido jungties plotis | 21 mm |
| Montavimo būdas | Lituojama |
| Rėmelis | rėmelis nekomplektuojamas |
| Spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
Žymos:
Asus A441NA
, Asus A441SA
, Asus A441SC
, Asus A441UA
, Asus A441UV
, Asus F441NA
, Asus F441SA
, Asus F441UA
, Asus F441UV
, Asus X400NA
, Asus X441NA
, Asus X441NC
, Asus X441SA
, Asus X441SC
, Asus X441UA
, Asus X441UR
, Asus X441UV
, Laptop Keyboards
, Klaviatūros
,