Originalus Pakrovėjas Dell 19.5V 16.92A 7.4x5.0mm




Originalus Pakrovėjas Dell 19.5V 16.92A 7.4x5.0mm
| Duomenys | |
| Dalis | Įkroviklis |
| Detalės kodas | 0XM3C3 0Y90RR 092WT R5MR2 XM3C3 5X3NX |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 330 W |
| Pavadinimas EN | Original Charger Dell 19.5V 16.92A 7.4x5.0mm |
| Produkto pavadinimas | Originalus Pakrovėjas Dell 19.5V 16.92A 7.4x5.0mm |
| Tinkamas gamintojui | Dell |
| Pakrovėjas | |
| AC kabelio jungtys | 3 |
| AC kabelio kištukas | EU |
| Adatėlės storis | - |
| Amperažas | 16.92A |
| DC Išorinis diametras | 7.4 mm |
| DC vidinis diametras | 5.0 mm |
| Įtampa | 19.5V |
| Kištuko forma | Tiesus |
| Pakrovėjo spalva | Juoda |
Originalus Pakrovėjas Dell 19.5V 16.92A 7.4x5.0mm
64.13€
Be PVM: 53.00€
- Prieinamumas: sandelyje
- Modelis: AC135ORG
| Duomenys | |
| Dalis | Įkroviklis |
| Detalės kodas | 0XM3C3 0Y90RR 092WT R5MR2 XM3C3 5X3NX |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pastaba | 330 W |
| Pavadinimas EN | Original Charger Dell 19.5V 16.92A 7.4x5.0mm |
| Produkto pavadinimas | Originalus Pakrovėjas Dell 19.5V 16.92A 7.4x5.0mm |
| Tinkamas gamintojui | Dell |
| Pakrovėjas | |
| AC kabelio jungtys | 3 |
| AC kabelio kištukas | EU |
| Adatėlės storis | - |
| Amperažas | 16.92A |
| DC Išorinis diametras | 7.4 mm |
| DC vidinis diametras | 5.0 mm |
| Įtampa | 19.5V |
| Kištuko forma | Tiesus |
| Pakrovėjo spalva | Juoda |
Tinka šiems modeliams:
| Dell Alienware M18x | Dell Alienware 18 | Dell Alienware M18x R2 | Dell Alienware M18x R3 | Dell Alienware M18X R1 |
| Dell Alienware M18X R4 | Dell Alienware Area 51M | Dell Alienware Area 51M R2 | Chargers | Įkrovikliai |