Meniu
Jūsų krepšelis

Privatumo politika

UAB "Life 4 Laptop" elektroninės parduotuvės privatumo politika - užtikriname elektroninės parduotuvės klientų duomenų saugumą.

Asmeninių duomenų kaupimas.

Asmeniniai duomenys - tai informacija, kuri leidžia identifikuoti elektroninės parduotuvės klientą. Asmeniniai duomenys gali būti: vardas, pavardė, adresas, elektroninis paštas, telefonas ir kita. UAB "Life 4 Laptop" nerenka Jūsų asmeninių duomenų, išskyrus tuos atvejus, kai klientas pats juos pateikia (užsisako prekes, prenumeruoja naujienas, registruojasi žaidimuose ar dalyvauja nuolaidų programose).

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas.

Asmeniniai duomenys naudojami tik svetainės administravimo ir užsakytos prekės pristatymo tikslais (taip pat naujienų siuntimui, jei klientas jas užsiprenumeravo elektroninėje parduotuvėje). Klientų kontaktiniai duomenys gali būti naudojimi susisiekti su klientu dėl prekės užsakymo ar papildomos informacijos, reikalingos užsakymui įvykdyti. UAB "Life 4 Laptop" gerbia savo klientus ir neperduos informacijos tretiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais, iškyrus tuos atvejus, kai informacija reikalinga įvykdyti užsakymui (pvz. kliento asmeniniai duomenys reikalingi siuntų tarnybai pristatyti prekę).

Pasirinkimo laisvė.

Klientai patys sprendžia, kokia informaciją atskleisti UAB "Life 4 Laptop" bendrovei. Nepateikus reikalingų duomenų, kliento užsakymas gali būti neįvykdytas arba klientas neturės galimybės naudotis visomis elektroninės parduotuvės funkcijomis.

Slapukai ir automatiškai įrašoma informacija.

Kliento apsilankymo svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija yra automatiškai įrašoma (apsilankymų skaičius, žiūrėtos prekės, paieškos žodžiai, aplankyti puslapiai ir pan.) ir tai nepriklauso nuo registracijos. Šie duomenys naudojami stebėti svetainės lankomumui ir prieinamumui, taip pat turiniui bei funkcionalumui gerinti. Šie kliento duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ir nėra perduodami tretiems asmenims.

Saugumas.

UAB "Life 4 Laptop" užtikrina klientų duomenų saugumą ir imasi visų priemonių, kad šie duomenys būtų saugomi nuo neteisėto panaudojimo.

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos ar klientų duomenų saugumo bei panaudojimo, prašome susisiekti elektroniniu paštu.