Įkrovimo Lizdas Asus M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C




teirautis




Įkrovimo Lizdas Asus M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C
| Duomenys | |
| Detalės kodas | M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | DC Power Jack M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo Lizdas Asus M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| Kabelis į plokštę | be kabelio |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
| Vidinis diametras | 3.0 mm |
Įkrovimo Lizdas Asus M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C
0.00€
Be PVM: 0.00€
- Prieinamumas: teirautis
- Modelis: PJ561
| Duomenys | |
| Detalės kodas | M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | DC Power Jack M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo Lizdas Asus M6500Q PX555 X1603Z X1502Z P1550C |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| Kabelis į plokštę | be kabelio |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
| Vidinis diametras | 3.0 mm |
Tinka šiems modeliams:
| Asus X1502Z | Asus X1603Z | Asus M6500Q | Asus PX555 | Asus P1550C |
| DC Jacks Socket | Įkrovimo DC lizdai |
Žymos:
Asus X1502Z
, Asus X1603Z
, Asus M6500Q
, Asus PX555
, Asus P1550C
, DC Jacks Socket
, Įkrovimo DC lizdai
,