Įkrovimo dc lizdas Asus M1503 X1503 M1403 B1500 K6502
Tinka šiems modeliams:






| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | DC Power jack Asus M1503 X1503 M1403 B1500 K6502 |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo dc lizdas Asus M1503 X1503 M1403 B1500 K6502 |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
| Vidinis diametras | 3.0 mm |
| Duomenys | |
| Garantija | 3 mėnesiai |
| Kondicija | Naujas |
| Pavadinimas EN | DC Power jack Asus M1503 X1503 M1403 B1500 K6502 |
| Produkto pavadinimas | Įkrovimo dc lizdas Asus M1503 X1503 M1403 B1500 K6502 |
| Tinkamas gamintojui | Asus |
| Įkrovimo lizdas | |
| DC Išorinis diametras | 4.5 mm |
| Montavimo tipas | Lituojamas |
| Vidinis diametras | 3.0 mm |
Tinka šiems modeliams: